Zarejestruj się

Poznaj partnerów #BIMDay2017

 

PARTNER ZŁOTY

 

DELL

Dell Inc., cześć Dell Technologies, dostarcza swoje kompleksowe i innowacyjne rozwiązania klientom wszelkich rozmiarów - w tym 98 proc. firm z listy Fortune 500. W ramach Dell Inc. funkcjonują Dell (rozwiązania klienckie) oraz Dell EMC (rozwiązania infrastrukturalne), których oferty umożliwiają organizacjom modernizację, automatyzację i przekształcanie centrów danych,
a także zapewniają użytkownikom indywidualnym i biznesowym niezbędne narzędzia do bezpiecznej komunikacji, tworzenia treści oraz współpracy - z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie.

 

PARTNERZY SREBRNI

 

FARO

Firma FARO jest najbardziej zaufanym dostawcą technologii pomiarów trójwymiarowych
i obrazowania na świecie. Firma opracowuje i sprzedaje wspomagane komputerowo urządzenia do pomiarów i obrazowania oraz powiązane oprogramowanie dla między innymi branży budowlanej, architektonicznej oraz geodezyjnej. Rozwiązania FARO wykorzystuje się na potrzeby inwentaryzacji powykonawczej budynków oraz obiektów przemysłowych celem dokumentacji kompleksowych struktur, kontroli jakości, planowania i konserwacji.
 
 

FUJITSU

Fujitsu Technology Solutions jest największym dostawcą infrastruktur informatycznych, obecnym na wszystkich najważniejszych rynkach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki oraz Indiach. Wśród jego klientów znajdują się zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i małe oraz średnie firmy, a także klienci indywidualni. W oparciu o koncepcję dynamicznych infrastruktur firma oferuje pełną gamę produktów, rozwiązań oraz usług informatycznych. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie
i potencjał technologii informatycznej (ICT) tworzy razem z klientami przyszłość tej dziedziny.
 


LEICA GEOSYSTEMS – when it has to be right

Leica Geosystems jest liderem w branży technologii pomiarowych i informacyjnych. Tworzymy całościowe rozwiązania dla profesjonalistów na całym świecie. Profesjonaliści z różnych branż, takich jak geodezja i inżynieria, budownictwo, bezpieczeństwo i energetyka, ufają produktom Leica Geosystems podczas realizacji zadań geoprzestrzennych. Dzięki naszym rozwiązaniom można dużo łatwiej i szybciej:
– przeanalizować koszty, ilość materiałów, czas realizacji
– wyłapać błędy w projekcie,
– wybudować nawet skomplikowane konstrukcje,
– zaplanować budowę.

 

PANASONIC

Panasonic jest światowym liderem w tworzeniu produktów i technologii z zakresu elektroniki konsumenckiej i biznesowej. Firma produkuje między innymi innowacyjne rozwiązania do ogrzewania i klimatyzacji domów, firm oraz obiektów przemysłowych. Jednocześnie, jako producent wzmocnionych notebooków Toughbook i wzmocnionych tabletów Toughpad, Panasonic jest liderem europejskiego rynku urządzeń mobilnych klasy rugged. Oferuje także najszerszą na rynku gamę profesjonalnych projektorów i monitorów Digital Signage.
 


STREFA INNOWACJI 

 

BIM MANUFACTURE

BIM Manufacture specjalizuje się w konsultingu i dostarczaniu produktów realizowanych w oparciu o cyfrowe modele BIM. Opracowujemy m.in. modele na podstawie dokumentacji 2D/3D CAD, skaningu laserowego, danych fotogrametrycznych oraz dostarczamy aplikacje w technologii Wirtualnej Rzeczywistości (VR) zintegrowane z bieżnią Virtuix Omni. Posiadamy doświadczenie wdrożeń, szkoleń, opracowań BEP i doradztwa BIM dla biur projektowych, firm wykonawczych, inwestorów krajowych i zagranicznych.

 
 

SPANTIUM

Jesteśmy studiem tworzącym projekty w Wirtualnej (VR) i Rozszerzonej (AR) rzeczywistości. Funkcjonujemy od maja 2016 z myślą by wprowadzać najnowsze dostępne technologie na rynek architektury i nieruchomości. Naszym celem jest łączenie świata wirtualnego z rzeczywistym. Nasz zespół skupia architektów, designerów, artystów 3d oraz doświadczonych programistów i specjalistów IT.


DYSTRYBUTOR AUTODESK

 

 

DATECH

Datech to specjalizowana marka Tech Data skupiająca wokół siebie wartość oferowaną przez firmę w zakresie rynku CAD (Computer Aided Design), czyli rozwiązań przeznaczonych dla odbiorców inżynierskich. Marka Datech ma swoją ugruntowaną pozycję w Europie i jest jednoznacznie kojarzona z dystrybucją oprogramowania inżynierskiego. Doświadczenie zgromadzone przez lata w poszczególnych krajach stanowi cenny kapitał, który jest wykorzystywany do wyodrębnienia i odpowiedniego nazwania poszczególnych elementów oferty.

 

PARTNERZY AUTODESK: PLATINUM

 

GRAITEC

Graitec Sp. z o.o. (wcześniej Robobat Polska) jest nowoczesną firmą koncentrującą się na dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla architektów, projektantów i inżynierów. Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu, oferujemy najwyższą jakość wdrożeń i usług consultingowych w zakresie integracji nowoczesnego oprogramowania. Od kilku lat aktywnie uczestniczymy w rozwoju BIMu na świecie, będąc równocześnie liderem w tym zakresie na polskim rynku. Jesteśmy też autorami pierwszych w Polsce wdrożeń BIMu.

 

MAN AND MACHINE SOFTWARE

Man and Machine Software Sp. z o.o. specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań informatycznych z dziedziny CAD dla producentów, projektantów, inżynierów i architektów oraz certyfikowanych szkoleń opartych na oprogramowaniu firmy Autodesk, światowego lidera na rynku oprogramowania wspomagającego prace inżynierskie. Jesteśmy częścią grupy Mensch und Maschine SE - największego europejskiego dostawcy produktów firmy Autodesk. Posiadamy status Autodesk Platinum Partner będący najwyższym poziomem Programu Partnerskiego Autodesk. 

 

PROCAD

PROCAD to spółka zajmująca się dostarczaniem, wdrożeniami i popularyzacją systemów wspomagających projektowanie i wytwarzanie. Spółka giełdowa, największa firma informatyczna działająca na polskim rynku systemów CAD amerykańskiego producenta - Autodesk. Jedyna polska firma o najwyższym statusie Autodesk Platinum Partner. Wielokrotnie nagradzana za sprzedaż, kompetencje i obsługę Klienta. Dodatkowo w ofercie: sprzęt komputerowy, Centrum Szkoleniowe, serwis urządzeń drukujących, Dział Wsparcia Technicznego, a także oferta oprogramowania własnego autorstwa.


PARTNERZY AUTODESK: GOLD

 

AEC DESIGN

AEC Design - Lider wdrożeń BIM! Już od 19 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania oprogramowania i wyspecjalizowane usługi w obszarze modelowania 3D. Posiadamy szerokie portfolio usług BIM, których zakres obejmuje między innymi: dedykowane wdrożenia BIM, szkolenia BIM, analiza modelu pod kątem wyceny, raport kolizji z modelu, konsultacje dotyczące tworzenia i wykorzystania modelu BIM. Dzięki naszym inicjatywom budujemy świadomość BIM
w Polsce w każdej grupie potencjalnych użytkowników/odbiorców.
 

 

APLIKOM

Rozumiejąc, że BIM to nie chwilowa moda, ale wręcz konieczność pokazujemy jak sprawne zarządzanie informacją, gromadzi wszystkich uczestników procesu wokół inwestycji infrastrukturalnej. W swoich codziennych zadaniach bierzemy odpowiedzialność za wdrożenia narzędzi wspierających BIM oraz łączymy modele z bazami GIS. Udzielamy wsparcia
w implementacji oraz szkolimy wszystkich uczestników procesu – projektantów, wykonawców
oraz inwestorów. Jesteśmy godni zaufania, ponieważ doświadczenie Aplikom Systemy mierzone jest w dekadach oraz liczbie zadowolonych klientów gotowych na ponowną współpracę. 
 

 

CADSOFT

Firma CADSOFT powstała w styczniu 2000 roku. Od początku swojej działalności specjalizuje się w obsłudze firm projektowych w zakresie szkoleń, dostawy i wdrażania systemów CAD\BIM\CAM\CAE. Z naszej wiedzy i pomocy korzystają wszyscy: zarówno małe firmy rodzinne jak i giganci przemysłowi. W ofercie znajdują się z jednej strony programy do tworzenia dokumentacji technicznej 2D, a z drugiej zaawansowane systemy do projektowania i modelowania 3D. Cała oferta uzupełniona jest unikalną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem naszych doradców handlowych oraz inżynierów wsparcia technicznego.

 

 

MAT

Firma MAT od ponad 20 lat zajmuje się kompleksową obsługą pracowni projektowych. Bogate doświadczenie i wieloletnia współpraca z wiodącymi firmami branży CAD i IT zaowocowała posiadaniem statusu: Autodesk Gold Partner. Na stoisku MAT będą Państwo mogli porozmawiać
z wysokiej klasy specjalistami, praktykami, którzy znają oprogramowania Autodesk od podszewki. Przedstawiciele firmy to profesjonaliści z dziedzin i branż takich jak: BIM/CAD w szczególności platforma Revit oraz BIM w Infrastrukturze. Specjaliści firmy nie boją się trudnych pytań - z chęcią pomogą rozwiać wszelkie wątpliwości zarówno z zakresu software jak
i hardware.

 

 

P.A. NOVA

P.A. NOVA S.A. – Wspieramy Państwa projekty swoim 25 letnim doświadczeniem we wdrażaniu oprogramowania firmy Autodesk. Jako autoryzowane centrum szkoleniowe ATC oraz Autoryzowane Centrum Egzaminacyjne Certiport posiadamy specjalistów branży mechanicznej, budowlanej, infrastrukturalnej oraz wodno-kanalizacyjnej. Jesteśmy oficjalnym partnerem firmy 3D Gence – producenta innowacyjnych drukarek 3D. Portfolio nasze obejmuje również rozwiązania dla branży wodno-kanalizacyjnej firmy Barthauer Software.
 

PATRONI HONOROWI

     
 

 

PATRONI MEDIALNI